Axi online

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Rower Prawdziwe XC w Lasku Wolskim

Prawdziwe XC w Lasku Wolskim

na podjeździePod koniec maja w Lasku Wolskim odbyła się druga edycja Decathlon Bike Cup. Wyznaczona runda o długości 7,25km składała się z dwóch podjazdów (i dwóch zjazdów) - po jednym mocno wymagającym i jednym łagodniejszym. Uzyskane na rundzie przewyższenie 220m to naprawdę solidny wynik. Po przemnożeniu tego przez 5 rund dla kategorii Elita mogło wyjść więcej, niż na niektórych maratonach na dystansie mega (ale takie pseudo-maratony raczej omijam).

Znaleźli się maruderzy, że za dużo, że za trudno... no to zawsze można pograć w bierki Tongue out. Wystarczy chwila, by sprawdzić, że na profesjonalnych imprezach XC właśnie mniej więcej tyle czasu co tu zajmuje pokonanie trasy.

Mi trasa bardzo się podobała. Choć uzyskany wynik (zostałem zdublowany i byłem przedostatni) nie jest raczej szczytem marzeń, to i tak imprezę wspominam miło. Dopisała pogoda, a po zawodach można było się wygadać ;).

Następna edycja w drugiej połowie czerwca w Myślenicach - z pewnością trasa ponownie wyciśnie z zawodników resztki sił, oby tylko pogoda dopisała.

Komentarze

Zaloguj się, aby móc pisać komentarze i odpowiedzi.
 

Menu

Przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości 

Polecane strony

KSPO

rowerowanie.pl

MTB Marathon

BikeChallenge

MTB Trophy