Ta strona – wpisy w temacie

Kosmetyka ;)

Stwierdziłem, że w dziale wyniki można dostać oczopląsu i postanowiłem coś z tym zrobić... Teraz łatwiej można odnaleźć nazwę zawodów i bez męczenia wzroku odczytać odnoszące się do niej dane.

S.E.S.J.A.

S.E.S.J.A. - System Eliminacji Studentów Jest Aktywny. 

Wczoraj się zaczęła, więc chwilowo nie będzie innych aktualizacji. Niby nie trzeba codziennie jeździć na uczelnię, jednak jest co robić. Szczególnie dużo czasu zajmuje przygotowanie się do egzaminu z elektroniki. Choć "sieci", gdyby nie to, że są chwilę później, to zapowiadają się na równie dobry pożeracz czasu.

Więcej PHP

Nareszcie! Uruchomienie stronki w wersji 3.0.

"Trochę" to trwało... (6 miesięcy 😝) ale jest! Większa jej część została przepisana na skrypty php mające w przyszłości usprawnić i uprzyjemnić aktualizacje. Część działów ma jeszcze status "w budowie" ale mam nadzieję, że za niedługo uda mi się to uzupełnić. 

Mam nadzieję, że poprawiony układ graficzny również uprzyjemni korzystanie z zasobów tej strony.

Koniec matur ;]

Nareszcie po maturach! Teraz pozostało oczekiwanie na wyniki...

Skoro mam trochę wolnego czasu to wziąłem się za stronkę. Na pierwszy ogień poszła kolorystyka. Z wściekło-zielonej zamieniona na pomarańczową. Ciepłe i mam nadzieję, że przyjemne dla oka odcienie żółtego i pomarańczowego.

Nowa szata graficzna

Odmiana strony, można powiedzieć, że do wersji 2.0.

Przede wszsytkim totalna zmiana szaty graficznej z czarnej na zieloną. Zieleń kojarzy się znacznie przyjemniej - z latem, wakacjami, rowerowymi wycieczkami, łąkami, lasami, pistacjami 😉 i wieloma innymi przyjemnymi rzeczami. Wraz ze zmianą kolorystyki również zamiana układu strony.

Założenie stronki

Strona po raz pierwszy zostaje opublikowana. Na razie w wersji 0.9 😉.

PS. News historyczny, ale jakże takiego news'a nie zachować.